Spedycja Transport Logistyka

Transport uważany jest za krwioobieg przemysłu. Branża wymagająca niezwykłej precyzji czasu, staranności i troski o towar klienta, który powierza przewoźnikowi swój produkt w najwyższym zaufaniu.

Firma OSA nie boi się wyzwań i oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu drogowego towarów. Świadczymy usługi własnymi pojazdami, sukcesywnie rozwijając swoją flotę.

Rozszerzając zakres działalności współpracujemy z przewoźnikami na terenie całego kraju, dzięki czemu zlecenia spedycyjne obsługiwane są skutecznie i szybko.

Nowoczesność i tradycja -właśnie te dwa zagadnienia, zestawione ze sobą, określają sposób działania firmy OSA. Stawiając na nieustanny rozwój starannie dobieramy partnerów hołdując zasadzie, że dobry biznes zawsze działa w dwie strony.

Dzięki zdobywanemu latami doświadczeniu możemy systematycznie rozwijać się i pogłębiać swój warsztat. Mamy świadomość, że jesteśmy dopiero na początku niekończącej się drogi do doskonałości.

Niezbędne dokumenty:

 • certyfikat kompetencji zawodowych
 • licencja transportowa
 • ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnikami
 • ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora
 • zezwolenie na transport odpadów (starostwo)
 • zezwolenie na transport zbóż i pasz (weterynaria)
 • zezwolenie na transport środków spożywczych (sanepid)
 • certyfikat GMP+

Jak działamy?

 • zadzwoń i wyceń transport swojego ładunku
 • sporządź zamówienie drogą mailową i doślij odpowiednią dokumentację
 • podpisz umowę na obsługę stałych zleceń, wtedy możesz liczyć na lepszą ofertę cenową
 • czerp satysfakcje ze wzajemnej współpracy

Chcemy by nasza flota spełniała oczekiwania naszych klientów, dlatego też stale ją poszerzamy i dbamy, by każdy pojazd, który znajduje się w naszej ofercie był w pełni sprawny, z aktualnym przeglądem – wiemy, że towary muszą bezpiecznie dojechać z punktu A do punktu B, a bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze.

Wybierając przewoźników do współpracy na terenie całego kraju, zwracamy uwagę na ich rzetelność, doświadczenie i terminowość – bo chcemy by nasi klienci mieli zapewnioną obsługę najwyższej jakości. Dbamy by transportowane towary były w najlepszych rękach, docierały bezpiecznie w wyznaczone miejsce, oczywiście o czasie.

Każdemu naszemu klientowi jesteśmy w stanie doradzić i zaproponować najlepsze i najwygodniejsze dla niego rozwiązanie.

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w pobliżu miasta Inowrocław, a wykonujemy zlecenia transportowe i usługi spedycyjne na terenie całego kraju. Obszarem naszej działalności jest spedycja krajowa, dlatego też z naszych usług spedycyjnych mogą skorzystać firmy lokalne, a także przedsiębiorcy z innych województw. Usługi spedycyjne mogą odbywać się przy użyciu jednego środka transportu lub można korzystać z rożnych środków komunikacji. Bardzo często spedycja krajowa realizowana jest za pomocą transportu drogowego. Usługi transportowe w większości przypadków odbywają się z użyciem samochodów. Ponieważ taka forma przewożenia towarów, nawet takich które wymagają szczególnego indywidualnego traktowania, jest najbardziej uniwersalna. Korzystając z usług spedycji naszej firmy mogą być Państwo pewni, że powierzone nam ładunki sprawnie i bezproblemowo dowieziemy we wskazane miejsce. Firma Osa specjalizuje się w całym procesie pełnej realizacji usługi transportu ładunków - od dostawcy do odbiorcy.

Realizowane przez nas usługi spedycyjne mają szeroki zakres, znajdujemy odpowiedniego przewoźnika dla Państwa towaru i dopełniamy wszystkich kwestii formalnych. Zróżnicowane wymagania naszych klientów jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować. Zlecając naszej firmie usługi spedycyjne, mogą być Państwo pewni, że wypełnimy podjęte zobowiązania i pomożemy, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Reagujemy na czas, by zagwarantować terminowość dostaw przewożonych towarów. Dbamy o najwyższą jakość obsługi każdego klienta. Podchodzimy indywidualnie do zleceń, skracamy do minimum czas potrzebny na realizację powierzonego zadania i staramy się zoptymalizować koszty transportu. Dokładnie planujemy nasze działania, a nad każdym zleceniem czuwa doświadczona i zgrana kadra. Bardzo ważny jest fakt, iż wykonując powierzone usługi spedycyjne, dla właściwej i efektywnej obsługi, korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii informatycznych. Firma OSA realizując usługi spedycyjne monitoruje i koordynuje przebieg całego procesu, informując Państwa na bieżąco o wynikach kolejnych jego etapów.

Wykonując dla Państwa usługi transportowe kierujemy się zawsze bezpieczeństwem przy wyborze trasy, którą zostanie dostarczony ładunek. W trosce o powierzony ładunek, transport odpowiednio zabezpieczonego towaru, odbywa się bez dodatkowych przeładunków i manipulacji. Eliminuje to ryzyko uszkodzeń powierzonego nam towaru i ogranicza dostęp do ładunku osobom nieupoważnionym. W kolokwialnym znaczeniu transport TiR to transport całopojazdowy. Aby w pełni zabezpieczyć dla Państwa realizacje, dysponujemy szerokim wachlarzem środków transportu takimi jak: ciągniki siodłowe z naczepami typu mega, wywrotka, firana. Spedycja krajowa, którą zajmuje się nasza firma, dostarcza Państwu najwyższej jakości usługi. Dzięki temu nie muszą Państwo angażować swoich zasobów w obsługę i utrzymanie własnych środków transportu.