OSA rozwija się w zakresie prac podnośnikami koszowymi. Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w budownictwie oraz serwisującymi zakłady produkcyjne. Nasze pojazdy posiadają aktualne przeglądy techniczne oraz badanie Urzędu Dozoru Technicznego. Wieloletnie doświadczenie naszych operatorów gwarantuje pewne i bezpieczne wykonanie zadań.

 • Szeroki zakres prac dekarskich
 • Czyszczenie elewacji oraz dachów
 • Wycinka i pielęgnacja drzew
 • Montaż oświetlenia
 • Mycie okien
 • Usuwanie sopli
 • Czyszczenie rynien
 • Montaż klimatyzacji oraz instalacji solarnych na dachach
 • Wszelkie prace konserwatorskie elewacji np. uzupełnianie tynków, montaż balustrad, itp.
 • Montaż kamer przemysłowych

Do dyspozycji mamy podnośniki koszowe w zakresie 18-42 metry.

Jak działamy?

 • zadzwoń do nas aby dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb
 • złóż zamówienie drogą mailową lub nawiąż stałą współpracę.
 • każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju prac, czasu ich trwania oraz lokalizacji
 • w cenę usługi wliczony jest koszt operatora

Podnośniki koszowe są maszynami, które zyskały bardzo dużą popularność przy pracach na wysokościach, ponieważ mają bardzo szerokie zastosowanie – sprawdzają się świetnie przy pracach elewacyjnych, pracach konserwatorskich i porządkowych (czyszczenie rynien, dachów, przycinanie gałęzi drzew), montażu urządzeń na wysokości.

Nasze podnośniki koszowe są idealnym rozwiązaniem dla firm i podmiotów, które potrzebują wykonać pracę na wysokości – oferujemy podnośnik na podwoziu Star o wysokości do 18 m. Ich wszechstronne zastosowanie doceniane jest przez naszych klientów, którzy zawsze z naszą pomocą znajdują rozwiązanie idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Gdy klient decyduje się na współpracę z nami i wynajem podnośnika koszowego, my zapewniamy naszego doświadczonego operatora, który zajmie się wszelkimi technicznymi aspektami obsługi podnośnika, aby prace z maszyną przebiegały sprawnie i bezproblemowo, a przede wszystkim bezpiecznie, bo to zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Jeśli interesuje Cię podnośnik do wynajęcia w innych lokalizacjach, zapraszamy do kontaktu - zobaczymy, co da się zrobić. Prace na wysokościach w koszu mogą wykonywać tylko osoby z aktualnymi kursami BHP wysokościowymi oraz wyposażone w kask i szelki bezpieczeństwa. Teren wokół maszyny podczas wykonywanej pracy należy zabezpieczyć palikami drogowymi lub taśmą, aby ostrzec osoby postronne przed zbliżaniem się. Usługi

podnośnikiem koszowym należy wykonywać z włączonym kogutem ostrzegawczym w pojeździe, na którym zamontowany jest wysięgnik koszowy. Każdy podnośnik koszowy dla ułatwienia komunikacji na linii operator-monterzy znajdujący się w koszu maszyny, wyposażony jest w tzw. krótkofalówki. Urządzenia te są niezastąpione, gdy prace na wysokościach odbywają się w utrudnionych warunkach. Podnośnik koszowy na ciężarówce jest stabilnym rozwiązaniem w trudnym terenie, świetnie sobie radzi pojazd wyposażony w napęd 6x6, szczególnie przydatny jest do prac polowych takich jak linie energetyczne, przycinka drzew czy też obsługa wiatraków. Usługi podnośnikiem koszowym świadczymy do wysokości 42 metrów. Pojazdy są pod stałą opieką akredytowanych konserwatorów, którzy mają za zadanie ocenę stanu technicznego maszyn oraz usuwanie pojawiających się usterek. Co dwanaście miesięcy podnośniki przechodzą kontrolę sprawowaną przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT), pozytywne przejście kontroli jest wymagane, aby dopuścić urządzenie do użytkowania.

Wśród naszych klientów są firmy budowlane, montażowe, serwisy utrzymania ruchu, a także zakłady utrzymania zieleni. Współpracujemy również z klientami indywidualnymi, którzy podnośnik koszowy najczęściej wykorzystują przy pracach na dachach domów, elewacji budynków czy banerach reklamowych. Zamawiający usługi podnośnikiem koszowym, zobowiązani są do przeszkolenia kadry w zakresie prac na wysokościach, jego brak może skutkować odmową wykonania zlecenia. Stali klienci wiedząc o tym fakcie, dokładają starań aby pracownicy byli odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w odzież ochronną. Wszystkich tych którzy pierwszy raz korzystają z usługi podnośnikiem koszowym, poinformujemy dokładnie jak mają przygotować się do prac, a operator po przybyciu na wyznaczone miejsce udzieli wskazówek jak bezpiecznie i sprawnie wykonać prace na wysokościach.