Podkładki papowe z gwoździem producent

Firma P.W. OSA jest wiodącym producentem podkładek papowych z gwoździem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz najnowszy park maszynowy pozwalają na oferowanie produktów wysokiej jakości, które są niezbędne przy pracach dekarskich. Nasze podkładki papowe z gwoździem są odporne na długotrwałe niekorzystne warunki atmosferyczne. Gwoździe papowe (podkładki papowe z gwoździem) to jeden z często kupowanych rodzajów gwoździ. Wykorzystywane są one podczas prac dekarskich, stanowiących niezbędny element przy budowie domu czy poważniejszym remoncie.

Zastosowanie podkładek papowych z gwoździem

Gwoździe dachowe oraz podkładki papowe z gwoździem stosowane są przy montażu dachów do mocowania gontów, do układania papy do uszczelniania oraz do mocowania dachówek i blach. Istnieją różne rodzaje gwoździ dekarskich, wykonane z różnych materiałów i w różnych rozmiarach. Wszystkie podkładki papowe z gwoździem oraz gwoździe dachowe mają szerokie, płaskie łby i krótkie trzpienie. Końcówki gwoździ są ostre i spiczaste, co ułatwia ich użycie, dzięki czemu podczas wbijania gwoździ nie łamie się gontów ani nie uszkadza drewna.

Wybór podkładek papowych z gwoździem

Wybór odpowiednich podkładek papowych z gwoździem to bardzo ważny krok w planowaniu ponownego pokrycia dachowego. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów gwoździ, ale gwoździe do dachu są specjalnie zaprojektowane do wbijania gontów. Produkowane przez nas podkładki papowych z gwoździem są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Mają one również bardzo duże, szerokie główki w porównaniu do większości innych gwoździ. Podkładki papowe z gwoździem są zwykle cynkowane, co powoduje, że stal nierdzewna jest odporna na rdzę poprzez pokrycie jej warstwą cynku, która nie rdzewieje.

Standardowa grubość podkładki papowej wynosi 1 mm +/- 0,2 mm, rozmiar 28 mm średnica otworu roboczego otworu 3,8 mm .Grubość ta przy dobrej jakości stali sprawia, iż wytrzymałość podkładki papowej produkowanej przez naszą firmę jest zadowalająca i bez problemu radzi sobie ze sporymi obciążeniami.

Dzięki zastosowaniu powłoki z ocynku wytwarzana przez nas podkładka do papy i podkładki papowe z gwoździem są zabezpieczone przed korozją. Powłoka, którą są pokryte blaszki papowe znacznie zwiększa ich trwałość. Kształtowanie podkładki papowej odbywa się poprzez wykrawanie metalu z blachy na prasie.

Profesjonalna współpraca i zaufanie

Jako producent najlepszej jakości podkładek papowych z gwoździem widzimy siebie jako partnerów firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu tworzymy najlepsze rozwiązania, obniżamy koszty, zwiększamy produktywność i unikamy niepotrzebnych inwestycji. Tworzenie wartości dla naszych klientów, odpowiadanie na oczekiwania jakością i stabilnością jest naszym priorytetem. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, aby uzyskać szybką, dedykowaną wycenę i rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb w zakresie podkładek papowych z gwoździem.