Podkładki papowe z gwoździem hurtownia
Podkładki papowe z gwoździem hurtownia

Oferujemy sprzedaż hurtową podkładek papowych oraz podkładek papowych z gwoździem. W naszej hurtowni znajdą towar najlepszej jakości - podkładki papowe z gwoździem są mocne i trwałe. Produkty tego typu wykorzystywane są do łączenia papy z podłożem głównie drewnianym. Jeśli szukasz podkładek papowych skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zastosowanie gwoździ i podkładek papowych

Gwoździe papowe stosowane w pokryciach dachowych są niezwykle ważne, jeśli chodzi o to, jak dobrze Twój dach będzie działał i trwał przez cały okres jego użytkowania. W pokryciach dachowych podkładki papowe z gwoździem zapewniają dodatkową wytrzymałość zarówno na dachu zewnętrznym (gont, blacha itp.), jak i na dachu wewnętrznym (kratownice i konstrukcje wsporcze) podczas burzy i wietrznej pogody. W różnych obszarach dachu stosowane są różne gwoździe papowe, w zależności od przewidywanych wymagań konstrukcyjnych danego przekroju oraz wymagań środowiskowych. Gwoździe papowe (papiaki) można klasyfikować według wielkości i kształtu. Ogólny kształt gwoździ dachowych pomaga dekarzom w ich pracy, gdyż zawiera ostro zakończoną końcówkę ułatwiającą wkładanie, szeroką i płaską główkę minimalizującą uszkodzenia otaczających materiałów oraz krótki trzonek.

Odpowiednia jakość i zastosowanie podkładek papowych z gwoździem

Nasza hurtownia podkładek papowych z gwoździem zapewnia materiały najwyższej jakości, zdające egzamin w trudnych warunkach pogodowych. Ważne jest, aby zastosować gwoździe papowe w odpowiedniej ilości i miejscu, aby bezpiecznie zablokować gont na swoim miejscu. Dokładne wbijanie gwoździ, a także ich jakość wpływa na właściwości użytkowe gontów dachowych. Jako producent i hurtownik gwoździ papowych i podkładek papowych przede wszystkim stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo!

Hurtownia gwoździ papowych i podkładek papowych P.W. OSA oferuje produkty wykonane z twardego metalu, posiadające trzpień zaostrzony z jednej strony, z drugiej zakończony płaskim powiększonym łbem z podkładką. Podkładka papowe jest solidnie nabita i nie schodzi z gwoździa. Gwoździe papowe służą nie tylko do mocowania gontów bitumicznych pokryć dachowych, ale także fasad z tworzyw sztucznych do konstrukcji drewnianych oraz płytek łupkowych.

Zachęcamy do kontaktu

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego nasza hurtownia gwoździ i podkładek papowych to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują produktów wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Udzielimy wszystkich potrzebnych informacji, by proces realizacji zamówienia i zakupów w naszej hurtowni był dla obu stron w pełni satysfakcjonujący. Prosimy również o zgłaszanie wszelkich uwag i sugestii, abyśmy stale mogli podnosić poziom obsługi klienta i dostosować naszą ofertę podkładek papowych z gwoździem do Państwa potrzeb.