PODKŁADKA PAPOWA ORAZ PODKŁADKA PAPOWA Z GWOŹDZIEM

Nasza firma jest wiodącym producentem podkładki papowej wykorzystywanej do łączenia papy z podłożem głównie drewnianym. Stosowana jest przy budowie domów, altan, garaży i wiat. Przez montaż podkładki zwiększamy miejsce docisku łączonych elementów, co pozwala na skuteczniejszy i trwalszy montaż używanego materiału do porycia powierzchni. W swojej ofercie posiadamy również podkładkę papową z gwoździem. Jeśli szukasz podkładek papowych najlepszej jakości, skontaktuj się z nami, a postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Gdzie stosuje się podkładki papowe z gwoździem?

Podkładka znajduje szerokie zastosowanie przy zamocowaniach z płyt ,(płyty z wełny mineralnej), taśm i elementów z gumy i blachy. W połączeniach materiałów, podkładki papowe pełnią rolę części o pomocniczym charakterze. Ma ona za zadanie odseparowania gwoździa od materiału łączonego przez co wzmacnia połączenie i likwiduje możliwość poluzowania materiału. Istotnym jest również fakt, użycia blaszki papowej, która zwiększa powierzchnię nacisku łączenia na powierzchnie roboczą. Dzięki temu, zastosowane łączenie jest bardziej wytrzymałe.

Wysoka jakość podkładek papowych z gwoździem

Podkładki papowe z gwoździem w hurtowni naszej firmy wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości, które są świetnie przystosowane do zmieniających się warunków atmosferycznych. Ponadto bardzo dobrze współgrają z gwoździem papowym i materiałem, w którym są mocowane. Odznaczają się trwałością i długowiecznością.

Nasza oferta

Nasze podkładki papowe są cenione przez wykonawców oraz dystrybutorów elementów złącznych w Polsce i za granicą. Dzięki temu jakość naszych produktów zawsze jest na najwyższym poziomie – nie możemy zwieść firm i podmiotów, które nam zaufały. Nasza firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dlatego też każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas rozwiązanie dla siebie, ponieważ jesteśmy w stanie wyprodukować podkładki, które nie są w naszej standardowej ofercie. Dla zamówień detalicznych mamy czas realizacji do 3 dni roboczych, zaś dla zamówień hurtowych do 30 dni, jednak zawsze staramy się realizować je możliwie jak najszybciej. Aby obsługiwać naszych klientów kompleksowo, zapewniamy także odpowiednie opakowanie oraz organizujemy transport – by zamówione produkty dotarły na czas w nienaruszonym stanie.

Wytwarzana przez nas podkładka papowa i podkładka papowa z gwoździem pakowana jest w kartonowe opakowania, których waga i rozmiar dostosowany jest do indywidualnych potrzeb odbiorców. Papiaki z podkładką czyli tradycyjne gwoździe papowe , najczęściej wykorzystywane są przy pracach dekarskich,stolarskich i tapicerskich. Charakterystyczną cechą gwoździ papowych jest dość duża główka, która jest większa od średnicy trzpienia gwoździa. Podkładka papowa z gwoździem jest niezastąpiona przy mocowaniu papy na konstrukcjach dachowych, łączeniu drewnianych elementów płotów i ogrodzeń. Podkładka znajduje szerokie zastosowanie przy zamocowaniach z płyt ,(płyty z wełny mineralnej), taśm i elementów z gumy i blachy.

Ma ona za zadanie odseparowania gwoździa od materiału łączonego przez co wzmacnia połączenie i likwiduje możliwość poluzowania materiału. Istotnym jest również fakt, użycia blaszki papowej, która zwiększa powierzchnię nacisku łączenia na powierzchnie roboczą. Dzięki temu, zastosowane łączenie jest bardziej wytrzymałe. Gwóźdź papowy umieszczony w podkładce jest mocniej osadzony w danym miejscu, dzięki czemu zmniejsza ryzyko, przemieszczenia pod wpływem czynników mechanicznych. Blaszki papowe zaliczamy do podkładek ochronnych (zwykłych, standardowych), ich rola polega również na zabezpieczeniu podłoża przed zniszczeniem przy wykonywaniu łączenia. Powstaniu każdej sztuki naszej podkładki papowej i podkładki papowej z gwoździem towarzyszy złożony i czasochłonny proces. Nad jego przebiegiem czuwają doświadczeni i wyszkoleni fachowcy. Przywiązujemy ogromną wagę do każdego szczegółu złożonego zamówienia.

Standardowa grubość podkładki papowej wynosi 1 mm +/- 0,2 mm, rozmiar 28 mm średnica otworu roboczego otworu 3,8 mm .Grubość ta przy dobrej jakości stali sprawia, iż wytrzymałość podkładki papowej produkowanej przez naszą firmę jest zadowalająca i bez problemu radzi sobie ze sporymi obciążeniami.

Dzięki zastosowaniu powłoki z ocynku wytwarzana przez nas podkładka do papy i podkładki papowe z gwoździem są zabezpieczone przed korozją. Powłoka, którą są pokryte blaszki papowe znacznie zwiększa ich trwałość. Kształtowanie podkładki papowej odbywa się poprzez wykrawanie metalu z blachy na prasie.

Zaufaj specjalistom!

Podkładki papowe, które produkujemy, są cenione przez wykonawców oraz dystrybutorów elementów złącznych w Polsce i za granicą. Dzięki temu jakość naszych produktów zawsze jest na najwyższym poziomie – nie możemy zwieść firm i podmiotów, które nam zaufały. Skorzystaj z usług naszej firmy - przekonaj się o jakości, rzetelności i terminowości. Hurtownia podkładek papowych z gwoździem do Twoich usług!