Podkładki papowe z gwoździem hurtownia
Podkładki papowe z gwoździem hurtownia

Nasza firma jest wiodącym producentem podkładki papowej wykorzystywanej do łączenia papy z podłożem głównie drewnianym. Stosowana jest przy budowie domów, altan, garaży i wiat. Przez montaż podkładki zwiększamy miejsce docisku łączonych elementów, co pozwala na skuteczniejszy i trwalszy montaż używanego materiału do porycia powierzchni. W swojej ofercie posiadamy również podkładkę papową z gwoździem. W naszej hurtowni podkładki papowe z gwoździem są mocne i trwałe. Jeśli szukasz podkładek papowych najlepszej jakości, skontaktuj się z nami, a postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Gdzie stosuje się podkładki papowe z gwoździem?

Podkładka znajduje szerokie zastosowanie przy zamocowaniach z płyt ,(płyty z wełny mineralnej), taśm i elementów z gumy i blachy. W połączeniach materiałów, podkładki papowe pełnią rolę części o pomocniczym charakterze. Ma ona za zadanie odseparowania gwoździa od materiału łączonego przez co wzmacnia połączenie i likwiduje możliwość poluzowania materiału. Istotnym jest również fakt, użycia blaszki papowej, która zwiększa powierzchnię nacisku łączenia na powierzchnie roboczą. Dzięki temu, zastosowane łączenie jest bardziej wytrzymałe.

Wysoka jakość podkładek papowych z gwoździem

Podkładki papowe z gwoździem w hurtowni naszej firmy wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości, które są świetnie przystosowane do zmieniających się warunków atmosferycznych. Ponadto bardzo dobrze współgrają z gwoździem papowym i materiałem, w którym są mocowane. Odznaczają się trwałością i długowiecznością.

Standardowa grubość podkładki papowej wynosi 1 mm +/- 0,2 mm, rozmiar 28 mm średnica otworu roboczego otworu 3,8 mm .Grubość ta przy dobrej jakości stali sprawia, iż wytrzymałość podkładki papowej produkowanej przez naszą firmę jest zadowalająca i bez problemu radzi sobie ze sporymi obciążeniami.

Dzięki zastosowaniu powłoki z ocynku wytwarzana przez nas podkładka do papy i podkładki papowe z gwoździem są zabezpieczone przed korozją. Powłoka, którą są pokryte blaszki papowe znacznie zwiększa ich trwałość. Kształtowanie podkładki papowej odbywa się poprzez wykrawanie metalu z blachy na prasie.

Zaufaj specjalistom!

Podkładki papowe, które produkujemy, są cenione przez wykonawców oraz dystrybutorów elementów złącznych w Polsce i za granicą. Dzięki temu jakość naszych produktów zawsze jest na najwyższym poziomie – nie możemy zwieść firm i podmiotów, które nam zaufały. Skorzystaj z usług naszej firmy - przekonaj się o jakości, rzetelności i terminowości. Hurtownia podkładek papowych z gwoździem do Twoich usług!