Usługi podnośnikiem koszowym Bydgoszcz

Nasza firma nieustannie od wielu lat działa w sektorze budowlanym, proponując różnorodne usługi. Jesteśmy wiodącym producentem gwoździ papowych i podkładek papowych na rynek krajowy oraz zagraniczny. Ponadto specjalizujemy się w świadczeniu usług podnośnikiem koszowym. Podnośniki w ofercie są w pełni bezpieczne – posiadają wymagane przeglądy techniczne oraz badania Urzędu Dozoru Technicznego. Współpracujemy z firmami budowlanymi oraz serwisującymi zakłady produkcyjne. Usługi kierujemy również do klientów indywidualnych. Każde zlecenie wykonujemy dokładnie, rzetelnie i przede wszystkim terminowo. Dbamy o wszelkie zasady ostrożności – zabezpieczamy teren realizacji zlecenia. PW Osa to usługi podnośnikiem koszowym Bydgoszcz na najwyższym poziomie!

Szeroki zakres wykonywanych prac

W ofercie firmy znajdują się podnośniki koszowe o wysięgu od 18 do 42 metrów. W związku z tym możemy świadczyć usługi w rozległym zakresie. Podejmujemy się wykonywania prac takich jak:

  • Prace dekarskie,
  • Czyszczenie elewacji i dachów,
  • Montaż oświetlenia,
  • Montaż oświetlenia,
  • Montaż kamer przemysłowych,
  • Pielęgnacja zieleni,
  • Mycie dużych powierzchni szklanych,
  • Czyszczenie rynien,
  • Montaż klimatyzacji i instalacji solarnych na dachach,
  • Prace konserwatorskie elewacji.

To i wiele więcej możemy zaproponować klientom zainteresowanym usługami podnośnikiem koszowym w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Toruniu, Nakle, Żninie, Koninie, Wrześni, Gnieźnie i pozostałych w okolicy.

Usługi podnośnikiem koszowym wykonywane są z włączonym kogutem ostrzegawczym w pojeździe, na którym zamontowany jest wysięgnik koszowy. Każdy podnośnik koszowy dla ułatwienia komunikacji na linii operator-monterzy znajdujący się w koszu maszyny, wyposażony jest w tzw. krótkofalówki. Urządzenia te są niezastąpione, gdy prace na wysokościach odbywają się w trudnych warunkach terenowych czy atmosferycznych. Podnośnik koszowy na ciężarówce jest stabilnym rozwiązaniem w trudnym terenie, świetnie sobie radzi pojazd wyposażony w napęd 6x6, szczególnie przydatny jest do prac polowych, takich jak linie energetyczne, przycinka drzew czy też obsługa wiatraków. Wszystkie prace wykonywane są w pełni bezpiecznie!

Współpraca na najwyższym poziomie

Do grona naszych klientów należą firmy budowlane, montażowe, serwisy utrzymania ruchu, a także zakłady utrzymania zieleni. Zamawiający podnośnik koszowy, zobowiązani są do przeszkolenia kadry w zakresie prac na wysokościach. Stali klienci wiedząc o tym fakcie, dokładają starań, aby pracownicy byli odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni w odzież ochronną.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy Osa. Chcąc skorzystać z oferowanych usług, należy zadzwonić, aby dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Zlecenie można złożyć drogą mailową lub osobiście. Wszystkie zlecenia w całości wyceniane są indywidualne w zależności od rodzaju pracy, czasu jej trwania i lokalizacji. Operator podnośnika koszowego zawsze jest wliczony w cenę usługi. Dbamy o naszych klientów, dlatego świadczymy usługi sprzętem, który spełnia wszystkie aspekty techniczne. Bezpieczeństwo w naszej branży to sprawa priorytetowa. Wszystkie osoby, które pierwszy raz korzystają z usługi podnośnikiem koszowym, poinformujemy, w jaki sposób mają przygotować się do prac, a operator po przybyciu na wyznaczone miejsce udzieli wskazówek, jak bezpiecznie i sprawnie wykonać prace na wysokościach. Zapraszamy do nawiązania współpracy z rzetelną firmą!