Nasze przedsiębiorstwo intensywnie działa w sektorze budowalnym, produkując gwoździe papowe i podkładki papowe, a także proponujemy realizowanie różnorodnych prac podnośnikami koszowymi. Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w budownictwie oraz serwisującymi zakłady produkcyjne. Pojazdy, którymi dysponujemy, są w pełni bezpieczne – posiadają aktualne przeglądy techniczne oraz badanie Urzędu Nadzoru Technicznego. Nasi operatorzy to fachowcy w wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami i uprawnieniami do obsługi podnośnika koszowego. Dbamy o wszelkie aspekty techniczne, zabezpieczamy w należyty sposób miejsce realizacji danego zlecenia. Dla nas liczy się bezpieczeństwo i rzetelna realizacja każdej powierzonej pracy.

Podnośnik koszowy o szerokim zastosowaniu w praktyce

Zachęcamy do skorzystania z usług podnośników koszowych w Kruszwicy, Inowrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu, Koninie, Gnieźnie, Włocławku, Nakle, Szubinie, Wrześni, Żninie i innych okolicznych miast. Chcąc wynająć podnośnik do innej miejscowości – prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem. Nasze podnośniki koszowe posiadają wysięg w zakresie od 18 do 42 metrów. Podejmujemy się realizacji takich zleceń jak:

  • Prace dekarskie,
  • Czyszczenie elewacji i dachów,
  • Montaż oświetlenia,
  • Montaż oświetlenia,
  • Montaż kamer przemysłowych,
  • Pielęgnacja zieleni,
  • Mycie dużych powierzchni szklanych,
  • Czyszczenie rynien,
  • Montaż klimatyzacji i instalacji solarnych na dachach,
  • Prace konserwatorskie elewacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, chcąc w ten sposób jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów. Podnośnik koszowy Kruszwica to usługa na najwyższym poziomie!

Usługi podnośnikiem koszowym wykonywane są z włączonym kogutem ostrzegawczym w pojeździe, na którym zamontowany jest wysięgnik koszowy. Każdy podnośnik koszowy dla ułatwienia komunikacji na linii operator-monterzy znajdujący się w koszu maszyny, wyposażony jest w tzw. krótkofalówki. Urządzenia te są niezastąpione, gdy prace na wysokościach odbywają się w trudnych warunkach terenowych czy atmosferycznych. Podnośnik koszowy na ciężarówce jest stabilnym rozwiązaniem w trudnym terenie, świetnie sobie radzi pojazd wyposażony w napęd 6x6, szczególnie przydatny jest do prac polowych, takich jak linie energetyczne, przycinka drzew czy też obsługa wiatraków. Wszystkie prace wykonywane są w pełni bezpiecznie!

W jaki sposób skorzystać z oferty firmy OSA?

Chcesz wynająć jeden z naszych podnośników? W tym celu zadzwoń do nas, aby dobrać idealny sprzęt do Twoich potrzeb i zakresu prac. Chęć skorzystania z usługi można też wyrazić poprze drogę mailową lub telefonicznie. Każde zlecenie – bez wyjątku – wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju prac, czasu ich trwania i lokalizacji. Nie płacisz dodatkowo za operatora podnośnika koszowego – koszt wliczony jest w cenę usługi. Wszystkie osoby, które pierwszy raz korzystają z usługi podnośnikiem koszowym, poinformujemy, w jaki sposób mają przygotować się do prac, a operator po przybyciu na wyznaczone miejsce udzieli wskazówek, jak bezpiecznie i sprawnie wykonać prace na wysokościach. Zapraszamy do nawiązania współpracy z rzetelną firmą!