Ładowarka teleskopowa

ŁADOWARKA TELESKOPOWA MANITOU

Wysokość wysięgnika 6m, Udźwig 3,5 tony.

Osprzęt:

 • łyżka do zboża 2m³
 • łyżko-krokodyl
 • chwytak do bel
 • widły do palet

Wykonywane prace:

 • Prace ziemne
 • Prace załadowcze
 • Równanie terenu
 • Obsługa rolnictwa
 • Wszystkie typy urobku

Jak działamy?

 • zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin
 • usługę wykonuje uprawniony operator
 • obsługujemy zlecenia stałe
 • czerp satysfakcje ze wzajemnej współpracy

Nasze ładowarki teleskopowe są bardzo popularne wśród naszych Klientów, którzy cenią je za ich wszechstronne zastosowanie – w przemyśle, rolnictwie czy też budownictwie. Ich ogromnym atutem jest możliwość zamontowania różnych osprzętów roboczych, co pozwala na użycie ich do transportu palet, materiałów różnego rodzaju na szufli, a dzięki platformie roboczej dla ludzi, można ją wykorzystywać do prac wysokościowych. Jednak to nie wszystko, co potrafią ładowarki teleskopowe – można zamontować osprzęt, który sprawdzi się także do innych zadań w wielu innych dziedzinach i branżach.

Ich kolejnym atutem jest napęd na 4 koła – duże terenowe koła, dzięki czemu te maszyny, które są mimo wszystko bardzo zwrotne i mogą poruszać się ze sporą prędkością, idealnie sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach i terenie.

Oferujemy ładowarki teleskopowe z wysięgnikiem do 6m oraz udźwigiem do 3,5 tony, które charakteryzują się wysokim komfortem pracy operatora i najwyższym poziomem bezpieczeństwa – nasze maszyny zawsze są w 100% sprawne.

Nasza ładowarka teleskopowa realizuje prace w lokalizacji: Inowrocław, Mogilno, Janikowo.

Dla dalszych lokalizacji organizujemy transport maszyny.

Wielofunkcyjny nośnik narzędzi wyposażony jest w amortyzator ramienia, który pozwala na bezpieczny transport drogowy maszyny nawet pod obciążeniem oraz o nie równych drogach polnych. Do zalet urządzenia bez wątpienia należy napęd na 4 koła, dzięki czemu ładowarka teleskopowa radzi sobie znakomicie nawet w najtrudniejszych warunkach.Przy zleceniu usługi ładowarką należy pamiętać o dokładnym określeniu zakresu wykonywanych prac, ponieważ operator musi dobrać odpowiedni osprzęt do maszyny.

Załadunek materiałów sypkich odbywać się będzie przy pomocy tzw. dużej łyżki. Sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej w momencie, gdy mamy do załadowania bardzo ciężki materiał, taki jak ziemia czy cement, wtedy należy użyć łyżki tzw. budowlanej.

Ładowarka teleskopowa znakomicie nadaje się do załadunku palet na ciężarówkę, a jej wysięgnik pozwala na załadunek tylko z jednej strony naczepy, a nie tak jak jest to w przypadku wózka widłowego z dwóch stron. Mały promień skrętu i możliwość poruszania się w trudnym terenie daje ładowarce dużą przewagę. Znacznie przyśpiesza to czas wykonywanych prac, co jest kluczowym wyznacznikiem w optymalizacji prac przedsiębiorstwa.

Wynajem ładowarki daje alternatywę dla zakupu stosunkowo drogiego sprzętu i zwalnia od obowiązków związanych z obsługą eksploatacyjną maszyny. Wielofunkcyjność ładowarki teleskopowej w szczególności przydaje się podczas prac, gdy zmieniamy jej zastosowanie do potrzeb. I tak na przykład, na budowie rozładujemy palety tzw. paleciakiem, następnie możemy wyrównać teren przy pomocy łyżki budowlanej lub załadować ziemię na auto, następnie możemy użyć jej jako małego dźwigu, w zależności od mocy udźwigowych maszyny.

Wynajem ładowarki teleskopowej, która może służyć zarówno jako sprzęt rolniczy i budowlany, a także operatora maszyny, jest idealnym rozwiązaniem w obecnej sytuacji przemysłu, gdzie większość przedsiębiorstw boryka się z problemem braków kadrowych. Oferujemy gotowe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze naszym klientom.