Kombajn Zbożowy

Massey Ferguson Beta 7270

Osa świadczy usługi dla rolnictwa. Kosimy zboża, rzepak oraz kukurydzę. Wielopokoleniowe doświadczenie w branży rolniczej skłoniło nas do rozpoczęcia działalności w jednym z najważniejszych zawodów na świecie. Nasz kombajn to niezawodny i nowoczesny sprzęt, który szybko i sprawnie upora się z Twoim polem.

Czujnik strat pozwoli na wyeliminowanie ujemnego bilansu, a heder power flow jest dodatkowym atutem, szczególnie przy zbiorze rzepaku.

Maszyna wyposażona jest w szarpacz słomy do rozdrabniania resztek pożniwnych. Zbiornik na ziarno o pojemności 8 tysięcy litrów oraz jego szybkie opróżnianie pozwala zaoszczędzić cenny czas w trakcie żniw. Oferujemy również transport płodów rolnych prosto z kombajnu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rolników, dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić państwa czas, energię, a także pieniądze. Zapraszamy do współpracy rolników indywidualnych, jak i spółki rolne.

Jak działamy?

  • młócimy zboże, rzepak, kukurydzę
  • słomę rozdrabniamy lub pozostawiamy na polu
  • odbieramy płody rolne wprost z kombajnu i dostarczamy na podwórze gospodarza lub odwozimy do skupu
  • możemy także odkupić Twoje zboże ustalając szybki termin płatności

Zakup własnego kombajnu jest bardzo dużym wydatkiem, tak samo jak późniejsze jego użytkowanie i konserwacja. Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem jest wynajem maszyny, ponieważ to opcja wychodzi dużo taniej. Nasza firma świadczy takie usługi kompleksowo – zapewniamy operatora, który się wszystkim zajmuje, oferujemy przewiezienie zboża do skupu lub bezpośrednio na teren gospodarza, a jeśli klientowi zależy na szybkim terminie płatności, to jesteśmy w stanie odkupić płody rolne.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, dlatego oferujemy wiele możliwości, z których można skorzystać. Dużym atutem, szczególnie przy zbiorach rzepaku, jest czujnik strat, dzięki któremu nasi klienci czują pewność, że ich płody rolne są w naszych rękach bezpieczne.

Nasza oferta na kombajn zbożowy skierowana jest nie tylko do rolników indywidualnych, ale także do dużych podmiotów, które w ten sposób chcą zaoszczędzić pieniądze i czas.

Kombajn zbożowy to jedna z najważniejszych maszyn rolniczych. Od jego niezawodnej pracy zależy efektywność prowadzenia prac na polu i przygotowanie pod następne uprawy. Wysokiej klasy sprzęt, a także wykwalifikowany i doświadczony operator sprawiają, że świadczymy usługi rolnicze na najwyższym poziomie. Wykonując dla Państwa usługi rolnicze, dbamy o to, aby zbiory były przeprowadzone w sposób staranny i właściwy. Przykładamy należytą uwagę do zachowania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy podczas świadczonych przez naszą firmę usług. Posiadamy niezbędne dokumenty i ubezpieczenia. Obszar naszego działania obejmuje Inowrocław, Mogilno, Janikowo i okolice. Wykonując usługi zbioru rzepaku, zboża i kukurydzy zapewniamy odpowiednie przygotowanie kombajnu zbożowego do pracy i uzyskanie efektów, którymi są czysto wymłócone, nieuszkodzone ziarno, jak i najmniejsze jego straty. Rzepak jest rośliną wrażliwą na termin zbioru, zbiór rzepaku odbywać się może z zastosowaniem metody dwuetapowej (pokos rzepaku) - wcześniejszej i jednoetapowej – późniejszej.

Do prawidłowego zbioru rzepaku niezbędne jest zastosowanie stołu i kos bocznych, zachowanie optymalnej wysokości koszenia, ustawienia klepiska młocarni i sit. Obecnie okres zbioru rzepaku zazębia się z koszeniem zbóż, zapewniamy więc szybkie przestawienie maszyny z rzepaku i przygotowanie do zbioru zbóż. W Polsce żniwa zbożowe odbywają się najczęściej w lipcu i sierpniu. Oferujemy wynajem kombajnu zbożowego, aby punktualnie zebrać Państwa zbiory. Wyszkolony operator pojazdu w pełni wykorzystuje możliwości kombajnu zbożowego w celu uzyskania jak najlepszej wydajności młócki. Okres zbioru kukurydzy na ziarno trwa od września do listopada. Przygotowanie kombajnu zbożowego do omłotu kolb obejmuje wiele czynności. Należy wymienić zespół żniwny na przystosowany do zbioru kukurydzy adapter, dobrać wytrzymałe sita, wymienić klepisko oraz wykonać niezbędne regulacje. Wykonując usługi rolnicze, gwarantujemy najwyższą jakość prac. Wysoka wydajność kombajnu zbożowego oraz odpowiedni i szybki odbiór ziarna zapewnia brak przestojów podczas wykonywania przez nas usług rolniczych.