Gwoździe papowe z gwoździem producent
Gwoździe papowe z gwoździem producent

Gwoździe papowe stanowią niezbędny element różnorodnych prac dekarskich, a także stolarskich czy tapicerskich. Zaliczane są do grupy gwoździ budowlanych, które są najczęściej wykorzystywane przez fachowców. Gwoździ papowych z gwoździem używa się podczas budowy domów, poważniejszych prac remontowych – nic dziwnego zatem, że to jeden z najczęściej kupowanych gwoździ. Nasza firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem podkładek papowych z gwoździem oraz gwoździ papowych z gwoździem na rynek krajowy oraz zagraniczny. Odbiorcami produkowanych przez nas produktów, są dystrybutorzy elementów złączonych. Jakość oferowanych towarów jest na najwyższym poziomie – pragniemy maksymalnie zadowolić każdego klienta oraz sprostać jego nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, w związku z tym szerokie grono klientów znajdzie u nas rozwiązana idealne dla siebie i swojego przedsiębiorstwa.

Jakość w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem

Gwoździe papowe z gwoździem w naszej ofercie wyróżniają się dość dużą główką, która jest większa od średnicy trzpienia gwoździa. Dzięki zabezpieczeniu jego wierzchniej warstwy powłoką z ocynku, są świetnie ochronione przed korozją. Przyczynia się również znacznie do ich trwałości i wytrzymałości.

Gwóźdź papowy umieszczony w podkładce jest mocniej osadzony w danym miejscu, dzięki czemu zmniejsza ryzyko, przemieszczenia pod wpływem czynników mechanicznych. Blaszki papowe zaliczamy do podkładek ochronnych (zwykłych, standardowych), ich rola polega również na zabezpieczeniu podłoża przed zniszczeniem przy wykonywaniu łączenia.

Jako producent gwoździ papowych gwarantujemy, że czasochłonny proces, podczas którego powstają produkty, jest nadzorowany przez doświadczonych i wyszkolonych fachowców.

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet

Jesteśmy producentem podkładek papowych z gwoździem, gwoździ papowych i innych elementów na życzenie klienta. W naszej hurtowni podkładki papowe i pozostałe produkty pakowne są w specjalne opakowania. Uwzględniamy wszystkie potrzeby klientów. Pragniemy zaoferować doskonałej jakości gwoździe w niskich cenach. Czas realizacji złożonego zamówienia hurtowego wynosi 30 dni, natomiast detalicznego – 3 dni. Zakup nasze produkty, a my dostarczamy je na wskazane przez Ciebie miejsce. Postaw na to, co najlepsze, najmocniejsze i najtrwalsze. PW Osa do Twoich usług!